евробляхи полиция штрафы 8500

Найбільше поширене запитання, які отримує редакція «Дорожній адвокат» за останній місяць: «Чи можна їздити на євробляхах і чи штрафує поліція». У даній публікації частково є відповідь на ці запитання.

20 листопада працівники поліції черговий раз зупинили автомобіль на іноземній реєстрації з вимогою пред’явити документи на право керування.

Hotline.Finance [CPS] UA

У відповідь водій наголошував, що поліція не має права зупиняти та виписувати постанови за ч.8 ст.121 КУпАП. Водій посилався при цьому на «обіцянки» керівництва МВС.

Послухавши аргументи водія, працівники поліції склали постанову про накладення адміністративного стягнення серії ГАА №924886 від 20.11.2020, якою водія визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення за ч.8 ст.121 КУпАП.

Нагадаємо: відповідно до ч.8 ст.121 КУпАП керування водієм транспортним засобом, щодо якого порушено обмеження, встановлені Митним кодексом, а саме: порушено строки його тимчасового ввезення та/або переміщення в митному режимі транзиту; транспортний засіб використовується для цілей підприємницької діяльності та/або отримання доходів в Україні; транспортний засіб передано у володіння, користування або розпорядження особі, яка не ввозила його на митну територію України або не поміщувала в митний режим транзиту, передбачає накладення штрафу на водія в розмірі 8 500 грн.

Зазначеною постановою на водія накладено штраф у розмірі 8 500 грн. Водій оскаржив постанову поліції у суді. Суд відкрив провадження. Розгляд справи призначено на 17.12.2020. (Справа №689/2300/20). Ухвала суду є загальнодоступною та може бути переглянута кожним бажаючим.

Якщо суд визнає водія винним, то йому загрожує відповідальність за ч.9 ст.121 КУпАП, яка передбачає штраф 17 000 грн. з позбавленням права керування строком на 1 рік та з оплатним вилученням авто чи без такого. За цією нормою штрафи накладає суд на підставі протоколу, складеного поліцейським на місці зупинки.

Таким чином, поки власники ввезених «євроблях» очікують доступного розмитнення, тим часом як митники, так і працівники поліції виписують протоколи. Залишається надіятись на справедливий розгляд справи у суді.

Читайте також:

Чому майже всі штрафи за стоянку в заборонених місцях скасовуються судами!

Як легко і безкоштовно дізнатись, кому належить будь-яка земельна ділянка!

Суд визнав незаконним штраф Укртрансбезпеки за «перегруз» у розмірі 17 000 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

image

Поширити через:

error: Увага: Content is protected !!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: