За керування в нетверезому стані водій може отримати від 17 до 51 тис. грн. штрафу з позбавленням права керування від 1-го до 10-ти років.
Якщо водій не згоден з результатами огляду на приладі «Драгер», він має право пройти огляд в медичному закладі.
Водій проїхав з працівниками поліції в медичний заклад. В медичному закладі водієві запропонували здати для аналізу сечу.
У відповідь водій повідомив, що не відмовляється здати для аналізу сечу, проте в силу фізіологічних особливостей не може цього зробити.
Поліцейські розцінили це як відмову пройти огляд і склали протокол про притягнення до відповідальності за статтею 130 КУпАП.
Розглядаючи матеріали справи, Київський апеляційний суд наголосив – фізіологічна неможливість здати сечу на дослідження не може бути розцінена як відмова від проходження огляду на стан сп`яніння.
За наслідками розгляду справи суд визнав водія не винним та закрив провадження у справі, не притягнувши його до жодної відповідальності (рішення у справі №759/14855/19).
Водночас ми черговий раз наголошуємо, що «п’яна їзда» є небезпечною як для водія, так і для інших учасників дорожнього руху.
З приводу оскарження штрафів, ви можете звернутися до фахівців юридичної компанії «Дорожній Адвокат». Працюємо по всій Україні. Дзвоніть за номерами телефонів: 050-758-11-74 (viber, telegram), 067-171-16-11. (Дзвінки приймаються щоденно без вихідних до 23:00 год).
Всі наші публікації є авторськими, підготовані фахівцями юридичної компанії «Дорожній Адвокат». При републікації матеріалів сторінки обов’язкове гіперактивне посилання на сайт https://doradvokat.com.ua.
Наш Сайт (5 млн відвідувачів щорічно);
Наш Фейсбук (6 млн відвідувачів щорічно);
Наш Телеграм канал (16 тис підписників);
Наш Інстаграм (10 тис підписників);
Група «Перевізники України» (10 тис учасників);