додаткове страхування автоцивілка поліс страховка ДТП

Однією з проблем, з якою стикаються водії, це неповна компенсація страховою компанією витрат по ДТП. Це відбувається тому, що стандартний поліс покриває витрати одного водія по ДТП за пошкодження майна лише в межах 160 тис. грн. (130 тис. грн. до 01.07.2022)

Якщо зіткнення не значне із пошкодженням одного чи декількох елементів автомобіля, то цих сум може вистачити. Якщо ж ДТП більш серйозне, цих коштів буде недостатньо на покриття витрат по ДТП.

Наприклад, якщо вартість пошкодження автомобіля складає 300 тис. грн., то страхова компанія оплатить лише 160 тис. грн. Різницю у розмірі 140 тис. грн. повинен сплатити винний у ДТП водій.

image

Для уникнення таких ситуацій, розроблено механізм «ДЦВ» (додаткове страхування цивільної відповідальності). «ДЦВ» передбачає збільшення ліміту страхової виплати до 1 млн. грн.

У разі ДТП відбувається виплата по автоцивілці та по додатковому полісу «ДЦВ». Наприклад, якщо вартість пошкодження автомобіля складає 300 тис. грн., то по автоцивілці буде виплачено 160 тис. грн. та по «ДЦВ» 140 тис. грн.

Вартість «ДЦВ» у співвідношенні до ліміту страхового відшкодування є також оптимальною, якщо порівнювати з вартістю автоцивілки. Для прикладу, додаткове покриття витрат на суму 100 000 грн. орієнтовно коштує 300 грн. на рік, додаткове покриття на суму 500 000 грн. – 650 грн. на рік.

Тому, з наявним додатковим «ДЦВ» водій буде більш захищеним на дорозі та у випадку ДТП зможе отримати повну суму страхового відшкодування

image

Додаткове покриття («ДЦВ»), а також поліс будь-якої провідної страхової компанії можна обрати на всеукраїнському сервісі за посиланням: https://hotline.finance/ua/osago.


Всі наші публікації є авторськими, підготовані фахівцями юридичної компанії «Дорожній Адвокат»:
Наш Сайт (5 мільйонів відвідувачів щорічно);
Наша сторінка у Фейсбук (250 тисяч постійних підписників, 6 мільйонів відвідувачів щорічно);
Наш Телеграм канал (20 тисяч постійних підписників);
Спільнота для вантажних перевізників «Перевізники України» (10 тисяч учасників);
Контактні номери телефонів: 050-758-11-74 (viber), 067-171-16-11.

image

Поширити через:

error: Увага: Content is protected !!