error: Увага: Content is protected !!

Часто водії на місці зупинки відмовляються підписатись у постанові поліції про накладення штрафу. Мотивом відмови слугує думка про можливість несплати штрафу при відсутності в постанові підпису водія про отримання.

Проте, така думка є хибною! Поліцейський одразу зазначає в постанові, що Ви відмовились від отримання.

image

На оскарження штрафу Ви маєте 10 днів з дня винесення постанови, на сплату – 15 днів з дня вручення. Після відмови в отриманні постанови, поліція повинна надіслати таку постанову Вам за місцем проживання. Проте, не відомо коли така постанова надійде до вас поштою, якщо взагалі надійде.

Якщо Ви не маєте копії постанови, то Ви не можете ні сплатити штраф (нема суми штрафу, реквізитів для сплати), ні оскаржити (нема основного доказу штрафу, нема даних про поліцейського, до кого оскаржити).

Водночас, несплата чи не оскарження у передбачені строки штрафу тягне за собою подвоєння суми штрафу та передання поліцією матеріалів на стягнення у виконавчу службу, яка в свою чергу стягне подвійний розмір штрафу з витратами на виконавче провадження або ж заборонить виїзд водієві за кордон.

image

Таким чином, у будь-якому разі відмова водія отримати копію постанови шкодить тільки особисто йому. Тому, ми не рекомендуємо відмовлятись від отримання копії постанови про накладення штрафу!

Якщо публікація була корисною – проставте «+» у коментарях та поширте її серед друзів!

Читайте також: Як штрафи приходять додому поштою!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

image

Поширити через:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: