узнать кто собственник земельного участка

Віднедавна інформація про власників та користувачів земельних ділянок по всій території України стала відкритою.

Тобто перевірити, хто є власником земельної ділянки, можуть не тільки нотаріуси, правоохоронні, реєстраційні чи інші органи, а будь-який громадянин, якого буде ця інформація цікавити.

Hotline.Finance [CPS] UA

Для отримання інформації про власника землі потрібно знати кадастровий номер. Якщо такий номер не відомий, його можна знайти на «Кадастровій карті».

На кадастровій карті ділянку можна знайти як по кадастровому номеру, так і вручну за місцезнаходженням на карті. Всі ділянки, внесені до Державного земельного кадастру, помічені на кадастровій карті відповідними лініями. Тому знайти окремо виділену ділянку легко.

Якщо Ви шукаєте ділянку вручну і знайшли її на карті, необхідно натиснути не неї. У вікні, яке з’явиться, буде відображений кадастровий номер цієї земельної ділянки, її площа, а також форма власності.

Після цього, потрібно зайти на спеціальний електронний ресурс за «Відомості державного земельного кадастру». Для початку роботи необхідно пройти ідентифікацію за допомогою електронного цифрового підпису або BankID.

Далі у розділі «Інформація про права» потрібно ввести кадастровий номер земельної ділянки. Система надасть інформацію про власника ділянки, її розмір, дату виникнення права власності, про орган, який зареєстрував право власності тощо.

Також отримати інформацію про власника земельної ділянки безпосередньо на кадастровій карті. Для цього потрібно натиснути на розділ «Інформація про право власності та речові права».

image

Таким чином, будь-який громадянин може самостійно і безкоштовно перевірити, хто є власником будь-якої ділянки на території України. Для цього не потрібно якихось спеціальних дозволів. Майте на увазі, що таким методом можуть перевірити і Вашу земельну ділянку.

Читайте також:

Через який час анулюється адміністративне стягнення за порушення ПДР!

Без доказів правопорушення поліцейський не має права вимагати від водія документи – висновок суду!

У яких випадках вмикається «аварійка»: 8 випадків

Як тверезі водії отримують протоколи по статті 130 КУпАП за керування в «п’яному» стані

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

image

Поширити через:

error: Увага: Content is protected !!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: