законопроект 2695 беспричинные остановки

16.02.2021 у Верховній раді розглянуто законопроект №2695, яким планувалось доповнити ст.35 Закону «Про національну поліцію» в частині безпідставних зупинок під час «профілактичних заходів».

А саме, статтю 35 планувалось доповнити додатковою 11-ю підставою для зупинки: якщо така зупинка здійснюється під час проведення профілактичних заходів …. Проведення таких профілактичних заходів може здійснюватися в нічний час, із двадцять другої до восьмої години, а також у святкові, вихідні дні та протягом наступного дня після таких днів”.

Hotline.Finance [CPS] UA

У разі прийняття закону, працівникам поліції надавалось законне право зупинення будь-якого транспортного засобу у конкретні години і дні, а саме в нічний час, із 22:00 год. до 08:00 год., а також у святкові, вихідні дні та протягом наступного дня після таких днів.

Однак, під час розгляду законопроекту 16.02.2021 у Верховній раді, вказану норму щодо безпідставних зупинок під час «профілактичних заходів» відхилено.

Таким чином, поліція не матиме права зупиняти автомобілі без чітких законних підстав зупинки.

На сьогодні діє стаття 35 Закону «Про національну поліцію», якою передбачено зупинку працівниками поліції транспортних засобів лише за наявності конкретних підстав, серед яких зокрема є порушення Правил дорожнього руху.

Про інші нововведення читайте у наступних публікаціях на нашій сторінці у Фейсбук.

Читайте також:

image

За образу поліцейського можна буде отримати адміністративний арешт до 15 діб – внесено законопроект

Суд скасував чергову постанову поліції по «євроблясі» на суму 8 500 грн!

Обов’язково перевіряйте наявність пломби на приладі вимірювання швидкості TruCAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

image

Поширити через:

error: Увага: Content is protected !!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: