евробляхи автомобили на иностранной регистрации штраф

Працівник поліції зупинив автомобіль з іноземними номерними знаками.

Під час перевірки інспектор встановив, що водій цей автомобіль не ввозив, а лише користувався ним. Автомобіль був ввезений на митну територію України іншим громадянином. А також автомобіль перебував в Україні із порушенням передбачених строків.

Hotline.Finance [CPS] UA

На місці зупинки інспектор виніс постанову про притягнення водія до адміністративної відповідальності на підставі ч.8 ст. 121 КУпАП. Зазначена норма передбачає відповідальність у вигляді штрафу 8500 грн. за керування водієм транспортним засобом, щодо якого порушено обмеження, встановлені Митним кодексом.

Водій оскаржив штраф у суді та зокрема у позові зазначив, що він не керував зазначеним транспортним засобом та що доказів керування автомобілем у інспектора відсутні.

Розглядаючи матеріали справи, суд дослідив, що на підставі ч.5 ст.258 КУпАП інспектор зобов`язаний був скласти протокол про адміністративне правопорушення відповідно до вимог ст.256 КУпАП. Однак такого протоколу інспектор не склав, а обмежився лише винесенням постанови про притягнення водія до відповідальності за ч.8 ст. 121 КУпАП. (Справа №689/857/20).

З урахуванням зазначеного, суд зробив висновок, що зазначена постанова про притягнення водія до відповідальності за ч.8 ст. 121 КУпАП винесена з порушенням процедури накладення стягнення, оскільки винесена без складення протоколу про адміністративне правопорушення.

На цій підставі суд скасував штраф поліції у розмірі 8 500 грн. за керування водієм автомобілем на іноземній реєстрації.

Читайте також:

image

Чи є відповідальність за не зупинення автомобіля на вимогу працівника Укртрансбезпеки

Хто може їздити без страхового поліса

Самостійно встановлені ксенони є підставою для штрафу!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

image

Поширити через:

error: Увага: Content is protected !!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: