образа поліцейського штраф громадські роботи

Верховною радою прийнято за основу законопроєкт №5050-1, який встановлює відповідальність за образу працівника поліції при виконанні ним службових обов’язків. Відповідальність передбачається у вигляді грошового штрафу або у вигляді громадських робіт.

Мотивом внесення законопроєкт стали численні відеоролики в мережі YouTube, на яких працівники поліції при виконанні своїх службових обов’язків зазнають приниження та образ їх честі і гідності. При цьому раніше закон не передбачав для громадян жодної відповідальності за образу поліцейського.

Hotline.Finance [CPS] UA

Проєкт Закону розроблено з метою захисту честі й гідності працівників Національної поліції України під час виконання ними службових обов’язків шляхом запровадження адміністративної відповідальності.

А саме пропонується доповнити статтю 185 КУпАП частиною 3 наступного змісту: «Публічна образа поліцейського при виконанні ним службових обов’язків передбачає накладення штрафу від 340 грн. до 680 грн. або громадські роботи на строк від 20 до 30 годин».

Отже, образа поліцейського буде вважатись адміністративним правопорушенням, винні особи будуть притягуватися до відповідальності.

На думку авторів прийняття проєкт Закону дозволить підвищити захист честі й гідності працівників поліції під час виконання ними службових обов’язків. Однак, на жаль, не передбачили аналогічної відповідальності за образу працівниками поліції громадян.

Щоб отримувати корисні юридичні консультації безпосередньо на свій мобільний телефон, приєднуйтесь до нас на каналі Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

image

Поширити через:

error: Увага: Content is protected !!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: