error: Увага: Content is protected !!
автоматична фіксація ГВК перевищення вагових норм Укртрансбезпека

З початком війни Укртрансбезпека припинила надсилати постанови про накладення штрафів за перевищення вагових норм, зафіксованих в автоматичному режимі.

У цей період система лише фіксувала відомості про перевищення вагових норм та накопичувала зазначені відомості на сервері Укртрансбезпеки. Однак, постанови про застосування штрафів тимчасово не формувалися та власникам вантажівок не надсилалися.

image

Проте з 23.05.2022 Укртрансбезпека знову формує постанови про накладення штрафів за перевищення вагових норм.

Також можуть бути накладені штрафи за минулі періоди, по яких не закінчилися строки накладення стягнень. Відповідно до ч.1 ст.38 КУпАП постанови застосування штрафів за перевищення вагових норм можуть бути винесені протягом двох місяців з дня вчинення правопорушення.

На сьогодні у стабільному режимі працює 30 камер автоматичної фіксації та 41 камера працює з перебоями. Відновлюється безперебійна робота усім систем автоматичної фіксації.

image

Перелік систем автоматичного зважування та їх місцезнаходження можна перевірити за посиланням на сайті Укравтодору. Наявність штрафу за перевищення вагових норм можна з’ясувати на сайті Укртрансбезпеки.

Більше корисної інформації для перевізників у Спільноти «Перевізники України» у Viber за посиланням! У спільноті Ви можете пропонувати та замовляти вантажні перевезення, а також отримувати правові консультації у сфері вантажних перевезень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

image

Поширити через:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: