error: Увага: Content is protected !!
карантин штраф автобус стоячие пассажиры

Працівники поліції зупинили автобус, який перевозив стоячих пасажирів. А саме, при наявності 20 місць, у автобусі їхало 23 пасажири.

За наслідками перевірки, на водія складено протокол за порушення правил карантину та передано матеріали до суду. Суд першої інстанції визнав водія винним у порушенні правил карантину та наклав штраф у розмірі 17 000 грн.

image

Не погоджуючись із таким суворим рішенням, водій автобуса оскаржив штраф у апеляційному суді.

В апеляційній скарзі водій просив скасувати штраф 17 000 грн. та звільнити його від адміністративної відповідальності у зв`язку із малозначністю вчиненого адміністративного правопорушення. При цьому не заперечував своєї вини та щиро розкаювався у вчиненому.

Розглядаючи матеріали справи, апеляційний суд зазначив, що «враховуючи темпи поширення коронавірусу та його негативні наслідки для суспільства, порушення встановлених правил і норм зводить нанівець вжиття необхідних заходів для збереження життя та здоров`я людей, створює небезпеку зараження для невизначеної кількості осіб, унеможливлює забезпечення підтримки нормальної життєдіяльності людини і громадянина».

image

Також суд наголосив на тому, що водій раніше неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності. З урахуванням зазначеного, суд зробив висновок, що звільнення водія від адміністративної відповідальності не забезпечить реальних можливостей його виправлення.

За наслідками розгляду справи, апеляційний суд визнав водія винним у скоєнні порушення правил карантину, а накладений штраф у розмірі 17 000 грн. – законним (постанова від 24.11.2020 №552/4931/20).

Рішення суду набрало законної сили та оскарженню не підлягає.

Читайте також:

Через який час анулюється адміністративне стягнення за порушення ПДР!

Без доказів правопорушення поліцейський не має права вимагати від водія документи – висновок суду!

У яких випадках вмикається «аварійка»: 8 випадків

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

image

Поширити через:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: