За відсутність при собі на вулиці паспорта громадянин отримав 17 000 грн штрафу

До громадянина, який перебував на вулиці, звернулись працівники поліції з проханням пред’явити документи, що посвідчують особу.

Громадянин при собі таких документів не мав. Як наслідок – отримав протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 44-3 КУпАП (Порушення правил карантину). Протокол передано для розгляду до суду.

image

Розглядаючи матеріали справи суд зазначив, що згідно з Постановою КМУ від 09.12.2020 №1236 на усій території України з 19 грудня 2020 року по 31 грудня 2021 року встановлено карантин та продовжено дію попередньо встановлених карантинних обмежень.

При цьому, п.п.2 п.2-2 вказаної вище Постанови встановлено з 17 червня 2021 р. на території України встановлюється зелений рівень епідемічної небезпеки, відповідно до якого забороняється: перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу.

За наслідками розгляду справи, суд першої інстанції визнав громадянина винним у порушенні правил карантину та наклав штраф у розмірі 17 000 грн. (Справа №585/3236/21). У разі незгоди з рішенням суду, громадянин має право оскаржити його в апеляційному суді.

Щоб отримувати корисні юридичні консультації безпосередньо на свій мобільний телефон, приєднуйтесь до нас на каналі Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

image

Поширити через:

error: Увага: Content is protected !!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: