За відсутність при собі на вулиці паспорта громадянин отримав 17 000 грн штрафу

До громадянина, який перебував на вулиці, звернулись працівники поліції з проханням пред’явити документи, що посвідчують особу.

Громадянин при собі таких документів не мав. Як наслідок – отримав протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 44-3 КУпАП (Порушення правил карантину). Протокол передано для розгляду до суду.

Hotline.Finance [CPS] UA

Розглядаючи матеріали справи суд зазначив, що згідно з Постановою КМУ від 09.12.2020 №1236 на усій території України з 19 грудня 2020 року по 31 грудня 2021 року встановлено карантин та продовжено дію попередньо встановлених карантинних обмежень.

При цьому, п.п.2 п.2-2 вказаної вище Постанови встановлено з 17 червня 2021 р. на території України встановлюється зелений рівень епідемічної небезпеки, відповідно до якого забороняється: перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу.

За наслідками розгляду спарив, суд першої інстанції визнав громадянина винним у порушенні правил карантину та наклав штраф у розмірі 17 000 грн. (Справа №585/3236/21). У разі незгоди з рішенням суду, громадянин має право оскаржити його в апеляційному суді.

image

Щоб отримувати корисні юридичні консультації безпосередньо на свій мобільний телефон, приєднуйтесь до нас на каналі Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

image

Поширити через:

error: Увага: Content is protected !!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: