error: Увага: Content is protected !!

Кодекс про адміністративні правопорушення передбачає, що при малозначності адміністративного правопорушення інспектор може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.

Законодавство не містить конкретного визначення чи переліку малозначних правопорушень. По суті це правопорушення, які носять формальний характер, не завдають значних збитків чи тяжких наслідків, не створюють аварійної ситуації чи перешкод іншим транспортним засобам або пішоходам тощо.

image

При винесенні усного зауваження водій звільняється від правових наслідків за таке правопорушення і вважається таким, що не притягувався до адміністративної відповідальності.

Рішення про призначення усного зауваження приймається особисто інспектором відповідно до оцінки ним всіх обставин справи. Тобто при наявності малозначного порушення інспектор має повне право винести усне зауваження з оформленням відповідної постанови.

 Тому при вчиненні малозначного правопорушення, водій може вимагати щоб інспектор розглянув питання стосовно винесення усного зауваження. При отриманні усного зауваження водій вважається таким, що не притягувався до адміністративної відповідальності.

image

Якщо публікація була корисною – проставте «+» у коментарях та поширте її серед друзів!

 Читайте також:  Права водія при накладенні поліцією штрафу

Юридична компанія «Дорожній Адвокат»:
Телефони: 050-758-11-74 (viber), 067-171-16-11
Сайт: Дорожній Адвокат
Сторінка у Фейсбук: Дорожній Адвокат

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

image

Поширити через:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: