Під час зупинки поліцейські запідозрили водія у керуванні в «п’яному» стані та запропонували проїхати в медичний заклад для проходження огляду.

В лікарні Києво-Святошинського району водій пройшов огляд на стан сп`яніння за допомогою приладу Драгер, результат огляду склав 0,35 проміле, тобто понад норму. Інспектори склали протокол про адміністративне правопорушення за статтею 130 КУпАП.

Hotline.Finance [CPS] UA

Оскільки водій алкогольні напої не вживав, він наполягав на проведенні повторного огляду. Після проведення повторного огляду результат склав 0,00 проміле, тобто повторний огляд підтвердив відсутність алкоголю в організмі. У ПОДАЛЬШОМУ ЦЕ ВРЯТУВАЛО ВОДІЯ ВІД БЕЗПІДСТАВНОГО ШТРАФУ!

Розглянувши роздруківки обох оглядів, суд зробив висновок про недоведеність складу адміністративного правопорушення за статтею 130 КУпАП (Справа №369/3765/19).

Вказана ситуація черговий раз підтвердила сумнівність застосування наявних приладів для огляду на стан алкогольного сп’яніння.

image

Отже, якщо Ви впевнені що керуєте у тверезому стані, а результати огляду відображають про наявність алкоголю в організмі, ОБОВ’ЯЗКОВО ВИМАГАЙТЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПОВТОРНОГО ОГЛЯДУ.

Якщо публікація була корисною – проставте «+» у коментарях та поширте її серед друзів!

Юридична компанія «Дорожній Адвокат»:
Телефони: 050-758-11-74 (viber), 067-171-16-11
Сайт: Дорожній Адвокат
Сторінка у Фейсбук: Дорожній Адвокат

image

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

image

Поширити через:

error: Копіювання заборонено!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: