Під час зупинки поліцейські запідозрили водія у керуванні в «п’яному» стані та запропонували проїхати в медичний заклад для проходження огляду.

В лікарні Києво-Святошинського району водій пройшов огляд на стан сп`яніння за допомогою приладу Драгер, результат огляду склав 0,35 проміле, тобто понад норму. Інспектори склали протокол про адміністративне правопорушення за статтею 130 КУпАП.

Оскільки водій алкогольні напої не вживав, він наполягав на проведенні повторного огляду. Після проведення повторного огляду результат склав 0,00 проміле, тобто повторний огляд підтвердив відсутність алкоголю в організмі. У ПОДАЛЬШОМУ ЦЕ ВРЯТУВАЛО ВОДІЯ ВІД БЕЗПІДСТАВНОГО ШТРАФУ!

Розглянувши роздруківки обох оглядів, суд зробив висновок про недоведеність складу адміністративного правопорушення за статтею 130 КУпАП (Справа №369/3765/19).

Hotline.Finance [CPS] UA

Вказана ситуація черговий раз підтвердила сумнівність застосування наявних приладів для огляду на стан алкогольного сп’яніння.

Отже, якщо Ви впевнені що керуєте у тверезому стані, а результати огляду відображають про наявність алкоголю в організмі, ОБОВ’ЯЗКОВО ВИМАГАЙТЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПОВТОРНОГО ОГЛЯДУ.

Якщо публікація була корисною – проставте «+» у коментарях та поширте її серед друзів!

Юридична компанія «Дорожній Адвокат»:
Телефони: 050-758-11-74 (viber), 067-171-16-11
Сайт: Дорожній Адвокат
Сторінка у Фейсбук: Дорожній Адвокат

image

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

image

Поширити через:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: