Укртрансбезпека ваговий контроль пункти ГВК автоматична фіксація

З початком війни Укртрансбезпека повністю припинила здійснювати габаритно-ваговий контроль. Зокрема перестали працювати стаціонарні та пересувні пункти габаритно-вагового контролю.

При цьому роботу пунктів припинено по усій території України, навіть в регіонах де відсутні бойові дії. Також припинено надсилання постанов про порушення вагових норм, зафіксованих в автоматичному режимі.

Hotline.Finance [CPS] UA

Однак, 02.05.2022 Укртрансбезпека повідомила про поновлення контролю за дотриманням габаритно-вагових норм. Наголошено, що особливу увагу буде приділено автомобільній дорозі М-15 «Одеса-Рені», зокрема, на пункті пропуску «Маяки-Удобне».

Внаслідок відсутності в Укртрансбезпеці належного внутрішнього контролю за діяльністю пунктів габаритно-вагового контролю, раніше систематично фіксувались протиправні дії працівників цих пунктів. Найбільш типові порушення це відмова працівників Укртрансбезпеки надавати водіям матеріали перевірок, відмова пройти повторне зважування тощо. У зв’язку з цим водіям доцільно фіксувати дії працівників Укртрансбезпеки на засоби відеозйомки та у разі протиправних дій повідомляти відповідні органи.

Щодо автоматичної фіксації, то система автоматичного зважування продовжує працювати, хоча під час війни постанови про застосування штрафів не формуються. На даний час система лише фіксує відомості про перевищення вагових норм. Проте це не виключає можливість накладення таких штрафів пізніше. Такі постанови можуть бути винесені протягом двох місяців з дня вчинення правопорушення.

Під час вантажних перевезень водіям слід врахувати, що з 16.02.2022 в Україні діють нові габаритно-вагові норми. Штрафи від 8 500 грн до 51 000 грн.

Більше корисної інформації для перевізників у Спільноти «Перевізники України» у Viber за посиланням! У спільноті Ви можете пропонувати та замовляти вантажні перевезення, а також отримувати правові консультації у сфері вантажних перевезень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

image

Поширити через:

error: Увага: Content is protected !!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: