До громадянина, який перебував на вулиці, звернулись працівники поліції з проханням пред’явити документи, що посвідчують особу.
Громадянин при собі таких документів не мав та, як наслідок, отримав протокол про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 44-3 КУпАП (порушення правил карантину).
Нагадаємо: Відповідно до частини 1 статті 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом “Про захист населення від інфекційних хвороб”, іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, – тягне за собою накладення штрафу на громадян від 17 000 грн до 34 000 грн.
Суд першої інстанції визнав громадянина винним у порушенні правил карантину та наклав штраф у розмірі 17 000 грн. Громадянин не погодився і з таким рішенням та оскаржив його в апеляційному суді.
У апеляційній скарзі громадянин наголошував, що внаслідок перебування ним на вулиці без паспорта не сталось погіршення епідемічної ситуації чи розповсюдження вірусної інфекції, а тому кваліфікувати його дії як порушення правил карантину не правильно.
Апеляційний суд дослідив, що громадянин дійсно перебував на вулиці без документа, що посвідчує особу.
Попри це, суд погодився, що у такому випадку відсутність у громадянина при собі документа, що посвідчує особу, не спричинило жодних тяжких наслідків (Справа №337/5339/20).
За результатами розгляду справи суд визнав це порушення малозначним та оголосив громадянину всього-на-всього усне зауваження.
З приводу оскарження штрафів, ви можете звернутися до фахівців юридичної компанії «Дорожній Адвокат». Працюємо по всій Україні. Дзвоніть за номерами телефонів: 050-758-11-74 (viber, telegram), 067-171-16-11. (Дзвінки приймаються щоденно без вихідних до 23:00 год).
Всі наші публікації є авторськими, підготовані фахівцями юридичної компанії «Дорожній Адвокат». При републікації матеріалів сторінки обов’язкове гіперактивне посилання на сайт https://doradvokat.com.ua.
Наш Сайт (5 млн відвідувачів щорічно);
Наш Фейсбук (6 млн відвідувачів щорічно);
Наш Телеграм канал (16 тис підписників);
Наш Інстаграм (10 тис підписників);
Група «Перевізники України» (10 тис учасників);