Для використання габаритно-вагового обладнання на пунктах габаритно-вагового контролю передбачено певні вимоги.

Зокрема, вимірювальне і зважувальне обладнання для здійснення габаритно-вагового контролю повинно періодично проходити повірку (метрологічну атестацію) з подальшим клеймуванням (пломбуванням) та видачею відповідного свідоцтва.

Hotline.Finance [CPS] UA

При здійсненні габаритно-вагового контролю як стаціонарні так і пересувні пункти вагового контролю обов’язково повинні мати:

1) свідоцтво про повірку ваг;

2) свідоцтво про державну метрологічну атестацію ваг.

image

Використання вимірювального і зважувального обладнання, періодична повірка (метрологічна атестація) якого не проведена, не допускається.

У разі якщо відбиток повірочного тавра або пломбу пошкоджено, чи свідоцтво про повірку втрачено, засіб вимірювальної техніки вважається не повіреним і відповідне не може використовуватись.

Таким чином, на місці зупинки водій перед проходженням габаритно-вагового контролю має право вимагати у працівників Укртрансбезпеки пред’явити йому документи стосовно правомірності використання габаритно-вагового обладнання.

image

Також водій має право пересвідчитись у наявності непошкодженої пломби (клейма), яка підтверджує відсутність втручання в механізми обладнання.

У разі відсутності зазначених документів чи використання неопломбованого обладнання, дії працівників Укртрансбезпеки щодо зважування транспортних засобів є неправомірними.

Юридична компанія «Дорожній Адвокат»:
Телефони: 050-758-11-74 (viber), 067-171-16-11
Сайт: Дорожній Адвокат
Сторінка у Фейсбук: Дорожній Адвокат

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

image

Поширити через:

error: Увага: Content is protected !!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: